Drukarnia 3D Print – o nas

 Jesteśmy drukarnią cyfrową specjalizującą się w zastosowaniu niekonwencjonalnej formy reklamy, jaką jest druk soczewkowy (druk lentikularny, druk 3D). Ta nowoczesna technologia umożliwia uzyskanie bardzo ciekawych i oryginalnych rezultatów, które wyróżnią każdą reklamę spośród innych i sprawią, że ciężko będzie jej nie zauważyć i nie docenić. Dysponujemy szeroką wiedzą na temat jej tajników i zastosowania, dzięki czemu wszystkim naszym Klientom możemy zaproponować usługi na najwyższym poziomie. Nasza drukarnia 3D mieści się w Łodzi, natomiast biuro sprzedaży znajduje się w Warszawie. Współpracujemy z kontrahentami z całego kraju, a także z zagranicy.

 

Dzięki różnym efektom, jakie jesteśmy w stanie uzyskać za pomocą naszej flagowej techniki, jaką jest druk lentikularny, w zależności od projektu możemy pokazać efekt głębi lub różne odmiany animacji (zmieniających się obrazów). Najprostsza forma animacji druku soczewkowego to efekt flip – dwa różne obrazy zmieniają się naprzemiennie (np. kobieta-mężczyzna, kot-pies). Natomiast druk z efektem morphingu można wykorzystać do przeobrażenia np. człowieka w lwa (wykorzystując kilka klatek specjalnie przygotowanych obrazków). Kolejną odmianą druku z animacją jest zoom – czyli np. płynne przybliżenie bardzo małego zdjęcia przedmiotu do jego naturalnego formatu.

 

Profesjonalny druk trójwymiarowy i druk z animacją – czym się zajmujemy

 

Nasza szeroka oferta obejmuje druk lentikularny materiałów reklamowych (inaczej druk trójwymiarowy, druk na folii soczewkowej, druk 3D, druk z animacją itp.) w pełnym zakresie jego wielkości – poczynając od małych formatów (wizytówki 3D, kartki pocztowe 3D, karty lojalnościowe 3D, okładki folderów 3D, naklejki 3D, kalendarze 3D itp.) po druk 3D dużego formatu: animowane plakaty, animowane citylighty, podświetlane kasetony LED itp. wielkości kilku metrów kwadratowych (w ramach dostępnych arkuszy soczewek – maksymalny dostępny obecnie na rynku format soczewki 40 LPI to 120x180 cm). Druk lentikularny to nasza domena, dlatego z przyjemnością wykonujemy oryginalne, nietypowe projekty.

 

Naszą specjalnością jest reklamowy druk 3D na dużych formatach (od B2 wzwyż) w dowolnych ilościach – od pojedynczych egzemplarzy po druk wielkonakładowy (do tysięcy sztuk). Wykonujemy materiały reklamowe na soczewce 40 LPI 120x180 cm, takie jak CityLight, RollUp, podświetlane kasetony LED 3D. W przypadku większych formatów istnieje również możliwość łączenia arkuszy w celu uzyskania materiałów typu Flip-Flop wall czy Flip-Flop Stand. Szczegółowe informacje na temat wyżej wymienionych materiałów reklamowych znajdą Państwo na naszej stronie. 

 

Oferujemy również szereg usług związanych z wykończeniem druku 3D – m.in. laminowanie, podklejanie (taśma magnetyczna, tektura, korek, folia samoprzylepna itp.) wykrawanie oraz inne.

 

Druk soczewkowy 3D to nowoczesna forma reklamy idealna dla innowacyjnych i dynamicznych przedsiębiorstw.

 

Zapraszamy do współpracy bezpośrednich odbiorców oraz agencje reklamowe.

 

 

Firmy.net

PrintEmail