Nowości

3D Print partnerem Urzedu Patentowego 2018 roku

Z okazji 100-lecia Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej wykonaliśmy wydruki soczewkowe z efektem animacji, które przez cały 2018 rok będą ozdabiały ogrodzenie Urzędu mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Al. Niepodległości  188/192 .


W związku z tym , iż druki spełniły oczekiwania Urzędu oraz spotkały się z dużym zainteresowaniem osób odwiedzających zostaliśmy partnerem UPRP i będziemy kontynuowali naszą współpracę przez cały 2018 rok.

Dziękujemy za zaufanie ...

Poniżej znajduje się film oraz gify animowane z tej realizacji.

 

 

 

Nju Mobile - kampania grudzień 2017

Przedstawiamy poniżej gif animowany ze świątecznej kampanii wykonanej na zlecanie firmy AMS dla Nju Mobile. Kampania będzie widoczna przez cały grudzień na teranie Polski na nośnikach przystankowych AMS.

 

BBC - kampania listopad 2017 z efektem głębi - 3D

Tym razem na zlecanie firmy AMS zrealizowaliśmy projekty dla BBC z efektem głębi. Można je obejrzeć na wybranych przystankach autobusowych na terenie kraju. Poniżej gif z tej realizacji.

McDonalds - kampania pażdziernik 2017

Firma McDonalds wykorzystując technologię druku soczewkowego zachęca do podjęcia pracy w swoich restauracjach. Poniżej przestawiamy trzy z pięciu animowanych projektów. Resztę można obejrzeć na przystankach firmy AMS na terenie naszego kraju.

 

Wataha - reklama filmu w technologii soczewowej- pażdziernik 2017

W październiku na przystankach AMS możemy obejrzeć reklamę w technologii soczewkowej serialu Wataha nadawanego przez stacje HBO.

Poniżej przedstawiamy gif animowany tej realizacji.